Výlety, atrakce, zábava

Užívejte si v zimě i létě

V zimě je největším sportovním vyžitím možnost lyžování v resortu Skibukovka, jehož areálu je dům součástí. Vyhřívanou čtyřsedačku mohou samozřejmě využít i běžkaři. Vyvezením na Bukovou horu se dostanou na běžkařské trasy, kterých je v okolí více než 60 km.

Ve vzdálenosti 20 km se nachází Horský resort Dolní Morava s nemalou nabídkou rozličných aktivit od večerního bobování po výšlapy na skialpech nebo na sněžnicích.

V každém období je příjemnou změnou výlet do Velkých Losin, kde je unikátní termální park, jediný svého druhu v republice a také poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír.

V letním období je skiresort Bukovka oblíbeným místem pro cyklisty. Je tu možnost zapůjčení elektrokol a koloběžek. Pro turisty jsou zde připraveny horské trasy a možnosti výletů do okolních turistických lákadel jako je například Stezka v oblacích nebo mamutí horská dráha na Dolní Moravě.

Možnosti koupání: přehrada PastvinyŠtíty – Acrobat Parkkoupaliště Králíkykoupaliště Jablonné nad Orlicíkoupaliště Ruda nad Moravoukoupaliště Bludov – Vlčí DůlLanškroun – Dlouhý rybníkkoupaliště Letohradbazén Mezilesíkoupaliště Šumperk – Bratrušákbazén Zábřehrybník Postřelmovbazén Šumperk – Aquacentrumkoupaliště Rychnov na Moravěkoupaliště Písečná – Rubínek.

Blízká lyžařská střediska: Červená Voda – Buková horaHerolticeČenkoviceOvaz VýprachticeŠanovBystřecCotkytle – GansbergPanorama – Štědrákova LhotaTurekZborovJablonné nad Orlicí – Malák.

Turistické cíle v okolí: Suchý vrch.

Mlýnický Dvůr – tipy na výlet

Napište nám nebo si rovnou rezervujte termín

Přejít nahoru